O konkursie

Konkurs dla Blogerów to projekt mający na celu docenienie kreatywnych i inspirujących influencerów. Jeżeli masz ukończone 18 lat, prowadzisz bloga i nasz projekt Cię zainteresował to już tylko dwa kroki dzielą Cię od szansy na 2 500 zł! Oto one:
  • 1. Stwórz swój profil, wypełniając formularz rejestracyjny – możesz to zrobić tutaj
  • 2. Przedstaw swoją wizję tematu miesiąca za pomocą tekstu i max. 4 zdjęć (obowiązujący temat sprawdzisz tutaj)
Gotowe!

Twój wpis po akceptacji przez administratora zostanie opublikowany w galerii na stronie głównej

Teraz pozostaje Ci czekać na rozstrzygnięcie edycji miesięcznej. Jednak nie musi być to bezczynne oczekiwanie – zachęć swoich znajomych do głosowania na Twój wpis i zwiększ swoją szansę na nagrodę!

Listę laureatów danego miesiąca znajdziesz w Galerii Finalistów.Jeżeli social media to Twój żywioł to możesz wziąć udział w Instagramowej odsłonie naszego konkursu. Wystarczy, że:
  • 1. Wstawisz zdjęcie ilustrujące temat miesiąca (aktualny temat sprawdź tutaj)
  • 2. Opiszesz go obowiązującym hasztagiem (znajdziesz go tutaj)
I to wszystko – prawda, że proste? Możesz wstawić tyle zdjęć z konkursowym hasztagiem, ile chcesz.
Listę zdjęć z konkursowym hasztagiem zobaczysz kilkając tutaj.

Teraz pozostaje Ci już czekać na werdykt Jury – niezwłocznie skontaktujemy się z laureatami po zakończeniu danej edycji.

W przypadku pytań zachęcamy do zapoznania się z zakładką FAQ.Dla blogerów

W każdej z czterech edycji miesięcznych zostanie wyłonionych 2 zwycięzców - jeden drogą głosowania Internautów, a drugi decyzją Jury konkursowego. Na laureatów czekają dwie nagrody główne o wartości 2 500 zł każda.
Jeśli chcesz o nią zawalczyć, pokaż nam swoją wizję obowiązującego tematu - powodzenia!

Nie zwlekaj z decyzją o udziale w naszym konkursie - na autorów 10 pierwszych postów czekają dodatkowe nagrody - bony zakupowe do sklepów KiK o wartości 100 zł każdy - nie czekaj, zgłoś się już teraz!Co miesiąc 10 użytkowników Instagrama wygrywa bony zakupowe do sieci sklepów KiK o wartości 100 zł każdy. Wszystkie zdjęcia opatrzone odpowiednim hasztagiem mają szansę na nagrodę – decyzja leży w rękach Jury.